Przedmioty matematyczno-przyrodnicze

„Galileo”

We wtorek, 7 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie fizycznym „Galileo”. Wszyscy wypadli bardzo dobrze, ale najlepiej poradzili sobie uczestnicy z klasy IIIF. Laureatem konkursu został Michał Flis, a Wojtek Wójcik otrzymał wyróżnienie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, i życzymy dalszych sukcesów.

„A jak zachodziło słońce”

Nasi uczniowie znów tryumfują. Tym razem w konkursie łączącym fizykę z fotografią artystyczną, pt.: „A jak zachodziło słońce”. Został on zorganizowany przez Zespół Szkół w Piaskach. Z naszej szkoły udział wzięło siedmiu uczestników, a dwoje z nich znalazło się wśród najlepszych. Była to Klaudia Kneć z klasy IIIE, która zajęła III miejsce oraz Julia Parcheta z klasy IIIB, która zdobyła wyróżnienie. Obu laureatkom, a także pozostałym uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Poniżej przedstawiamy wyróżnione fotografie.

Klaudia Kneć „W zbożu” – miejsce IIIKlaudia Kneć „W zbożu” – miejsce III

Klaudia Kneć „W zbożu” – miejsce IIIJulia Parcheta „Pasja” - wyróżnienie