Rozstrzygnięcie konkursu „Moja najdziwniejsza przygoda”

Dnia 19 kwietnia 2016 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu z języka angielskiego dla klas 6 szkół podstawowych „Moja najdziwniejsza przygoda” Serdecznie dziękujemy młodzieży za uczestnictwo w naszym konkursie, Wasze prace okazały się niezwykle ciekawe i dostarczyły nam niezapomniane wrażeń. Po długich i trudnych obradach nasza komisja wyłoniła zwycięzców:

• I Miejsce – Agnieszka Koper, uczennica SP im Jana Brzechwy w Jackowie
  • II Miejsce – Izabela Krzeszowiec, uczennica SP im Jana Brzechwy w Jackowie
  • III Miejsce – Alicja Kołodziejczyk, uczennica SP nr 5 w Świdniku

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy nauczycielom ze szkół podstawowych za współpracę. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie w dniu 22 kwietnia 2016 roku podczas Dnia Otwartego Gimnazjum nr 1. ZAPRASZAMY!!!

"Niemieckie produkty na polskim rynku” – wyniki konkursu

Uczniowie klas szóstych z powiatu świdnickiego jak co roku licznie uczestniczyli w zorganizowanym przez nasze Gimnazjum konkursie na album. W tym roku szkolnym tematem pracy konkursowej były „ Niemieckie produkty na polskim rynku”. Temat zainteresował przyszłych gimnazjalistów, gdyż dotyczył życia wokół nas, produktów, z którymi stykamy się na co dzień. Z pewnością dostarczył również nowych informacji na temat artykułów, z których korzystamy i zainspirował do nauki języka niemieckiego w przyszłości.
A oto wyniki konkursu:

• I miejsce - Maria Jelonek, Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdniku
  • II miejsce – Łukasz Pawlak, Szkoła Podstawowa w Podzamczu

Przyznano dwa równorzędne miejsca:

• III miejsce – Agnieszka Wal, Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdniku
  • III miejsce – Wiktoria Iwaniak i Martyna Włosek ze Szkoły Podstawowej w Krzesimowie

Wyróżnienia otrzymują: Aleksandra Kozak i Natalia Serenda ze Szkoły Podstawowej w Krzesimowie i Michał Kostrzewa ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Świdniku. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i ich nauczycielom. Nagrody zostaną wręczone w dniu 15.04.2015 podczas Dni Otwartych w Gimnazjum nr 1 w Świdniku. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.