Laureaci z niemca !!!

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zdobyli najwyższe trofeum – zostali Laureatami Konkursu Języka Niemieckiego organizowanego przez Lubelskie Kuratorium Oświaty w Lublinie. To najtrudniejsze zawody z danego przedmiotu. W tym roku uczniowie klasy III D–Maciek Góra, Marta Czajka i Joachim Wałęga zdobyli najwyższe noty. W nagrodę mają maksymalną liczbę punktów z trzeciej części egzaminu gimnazjalnego i wolny wstęp do każdej szkoły ponadgimnazjalnej w województwie lubelskim. Dwie uczennice Wiktoria Serafińczuk i Julia Wrona uzyskały tytuł finalisty. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka niemieckiego!!!

W gronie nagrodzonych z całego województwa

W dni 12 maja 2016 r. uczestniczyliśmy w wojewódzkiej uroczystości podsumowania konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016, zorganizowanej w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przez Lubelskie Kuratorium Oświaty. W gronie nagrodzonych z całego województwa znaleźli się również uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II., którzy uzyskali 5 tytułów laureata. Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy ich osiągnięcia:

Laureat Konkurs Nauczyciel przygotowujący
Maciej Góra wojewódzki konkurs ortograficzny Agnieszka
Piwnicka –Jagielska
Maciej Góra wojewódzki konkurs z języka niemieckiego Anna Owsicka-Mazur
Marta Czajka wojewódzki konkurs z języka niemieckiego Anna Owsicka-Mazur
Joachim Wałęga wojewódzki konkurs z języka niemieckiego Anna Owsicka-Mazur
Wojciech Sarnowski wojewódzki konkurs matematyczny Artur Szefler

Uczniowie, ich nauczyciele i dyrektor szkoły odebrali listy gratulacyjne z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty, pani Teresy Misiuk i dyrektora Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, pana Andrzeja Zielińskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !