Szkolne Aktualności

" alt="">

To już jest koniec...

22.06.2017 i 23.06.2017 pożegnaliśmy się z uczniami. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego wyróżnione zostały osoby, które osiągnęły najlepsze wyniki w nauce i w sporcie. Absolwentami roku szkolnego 2016/2017 zostali Kamila Kopeć i Michał Flis. Szkoda, że czas tak szybko leci, zrobiło się nostalgicznie, ale... ten stan przerwali nauczyciele z Jedynki, którzy rozbawili publiczność przedstawieniem CZERWONY KAPTUREK. Piękne zakończenie roku i... samodzielnego gimnazjum. BRAWO KADRA JEDYNKI. Pokazaliście, że mimo trudności można podejmować wysiłki, aby być razem i cieszyć się sobą.  Dodatkową niespodzianką była wizyta rodziców, którzy byli członkami Rady Rodziców w poprzednich latach oraz absolwentów, którzy podziękowali Pani Dyrektor i Pani v-ce Dyrektor za 12 lat cudownej pracy.
Uczniom i nauczycielom życzymy zasłużonego odpoczynku.

WRÓĆ do Aktualności