Szkolne Aktualności

" alt="">

Jan Paweł naszym drogowskazem

Dnia 08.06.2017 delegacja naszej szkoły wraz z p.pedagog Katarzyną Radek i opiekunem Samorządu Uczniowskiego p.Małgorzatą Klej uczestniczyła w uroczystościach z okazji 30-rocznicy pobytu naszego Patrona Jana Pawła II w Lublinie. Głównym punktem uroczystości była Msza Św., część artystyczna przygotowana przez uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 51 w Lublinie. Mieliśmy okazję po raz ostatni :( spotkać się z Rodziną Szkół im. Jana Pawła II. A potem... poczęstunek i miłe spotkanie z ks. Mirosławem Kawczyńskim, który w ubiegłym roku pracował z naszymi uczniami.
Aż szkoda, że "tracimy" imię Jana Pawła II, ale przecież Jego nauczanie mamy w sercu i postaramy się żyć Jego wskazówkami, bo przeciez jak mówią słowa hymnu naszej Szkoły "JAN PAWEŁ NASZYM DROGOWSKAZEM, ON NAS NAUCZYŁ JAK ŻYĆ MAMY"

WRÓĆ do Aktualności