Szkolne Aktualności

" alt="">

Super belfrzy i Muzyczny Słowik na Dzień Dziecka

1 czerwca w naszym gimnazjum z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka odbyło się szereg imprez.

Jak co roku poznaliśmy zwycięzców Ligi klas. Wygrała klasa 2a, 2 miejsce ex aequo zdobyły klasy 1a i 1d, 3 lokatę zajęła klasa 2d.

Poznaliśmy też super belfrów jedynki. W kategorii najsympatyczniejszy zwyciężyła p. Katarzyna Lipska, najbardziej zaangażowana w życie szkoły jest p. Ewa Bracha, najspokojniejszy – p. Sławomir Nowak, katarynka to według uczniów p. Piwnicka – Jagielska, kategorię nieprzewidywalna wygrała p. Joanna Czerniak. Najlepsze teksty mówią p. Stanisław Mączka, p. Anna Owsicka – Mazur, p.  Artur Szefler, p. Anna Skoczeń.  Laureaci musieli wykazać się znajomością improwizacji teatralnej i muzycznej oraz dobrą dykcją.

Ostatnim elementem imprezy był konkurs „Muzyczny Słowik”. Soliści  oraz całe klasy prezentowały się w wybranymprzez siebie repertuarze.

WRÓĆ do Aktualności