Duplikat Konkursy

Duplikat Konkurs literacki "JAK W DZISIEJSZYM ŚWIECIE BYĆ MIŁOSIERNYM I SZLACHETNYM"

Z okazji Święta Patrona, Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku zaprasza do udziału w konkursie literackim „JAK W DZISIEJSZYM ŚWIECIE BYĆ MIŁOSIERNYM I SZLACHETNYM?”

Duplikat Rozstrzygnięcie konkursu "Moja najdziwniejsza przygoda"

Dnia 19 kwietnia 2016 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu z języka angielskiego dla klas 6 szkół podstawowych „Moja najdziwniejsza przygoda”
Serdecznie dziękujemy młodzieży za uczestnictwo w naszym konkursie, Wasze prace okazały się niezwykle ciekawe i dostarczyły nam niezapomniane wrażeń.
Po długich i trudnych obradach nasza komisja wyłoniła zwycięzców:
I Miejsce – Agnieszka Koper, uczennica SP im Jana Brzechwy w Jackowie
II Miejsce – Izabela Krzeszowiec, uczennica SP im Jana Brzechwy w Jackowie
III Miejsce – Alicja Kołodziejczyk, uczennica SP nr 5 w Świdniku
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy nauczycielom ze szkół podstawowych za współpracę.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie w dniu 22 kwietnia 2016 roku podczas Dnia Otwartego Gimnazjum nr 1.
ZAPRASZAMY!!!

Duplikat IV Konkurs Historyczny

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Świdniku organizuje IV Konkurs Historyczny, "Mistrz historii?. Konkurs odbędzie się 17 marca 2015 r. adresowany jest do uczniów klas VI szkół podstawowych z terenu powiatu świdnickiego, ale mogą w nim uczestniczyć uczniowie klas IV - V. Poniższe pliki zawierają, szczegółowy regulamin konkursu i kartę zgłoszenia.

Karta zgłoszeniowa